DRAGOSFERA.PL

Loading

S-M-O-K-I

Projekt Edukacyjny S-M-O-K-I

SAMODYSCYPLINA

Jeśli chcesz osiągnąć założony CEL, musisz zadbać o dyscyplinę w nauce, treningu, odżywianiu się, odpoczynku.

MOTYWACJA

Znajdź cel i dąż do niego. Będzie czasem bardzo ciężko, ale nigdy się nie poddawaj.Bądź wdzięczny za to co już masz „ZDROWIE”, dzięki niemu osiągaj więcej, spełniaj marzenia. Jak wychodzi przyjmuj to z pokorą, jak nie idzie, trenuj mocniej i mądrzej. Szukaj motywacji u różnych źródeł.

ORGANIZACJA

Planuj mądrze: dni, tygodnie, cykle treningowe, żywienie, odpoczynek, odnowę, naukę. Dbaj o kontakty z rówieśnikami, z najbliższymi. Pamiętaj o RODZINIE i najbliższych, dla nich zawsze musisz znaleźć czas.

KOMPETENCJE

Czyli umiejętności. Zatem doskonal się wszechstronnie, dbaj o motorykę – to sprawi że będziesz unikał kontuzji, a twoja technika będzie na wyższym poziomie od innych.Ucz się języków, czytaj książki, słuchaj podcastów, oglądaj filmy dokumentalne, czytaj biografie sportowców, ludzi którzy osiągnęli sukces. Nigdy nie zaniedbuj szkoły, sport kiedyś się skończy a Ty musisz być mądry by odnaleźć się w każdej sytuacji.

INSPIRACJA

Swoją postawą inspiruj innych, dawaj przykład młodszym, bądź dobrym człowiekiem. Pamiętaj by być zawsze sobą, niczego nie udawaj, opieraj się na wartościach takich jak szacunek, cierpliwość, pokora, praca w dążeniu do celu. Masz wpływ na siebie i innych, zmieniaj świat na lepsze.

…Na końcu tej smoczej drogi czeka Was wspaniała nagroda, trzymam za Was dzieciaki mocno kciuki…